smart 404 (1.0.8) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Administration
ja: 管理

en: Logging
ja: ログ記録

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Reset
ja: リセット

en: Settings
ja: 設定

en: Path
ja: パス

en: All
ja: すべて

en: Ignored
ja: 無視

en: Ignore
ja: 無視

en: Redirect
ja: リダイレクト

en: Filters
ja: フィルター

en: Bot
ja: ボット

en: New
ja: 新

en: Hits
ja: アクセス数

en: Skip
ja: スキップ

en: Referers
ja: リファラ

en: Apply filters
ja: フィルターを適用

en: Referer
ja: リファラー

en: Destination path
ja: 保存先のパス
