smart 404 (1.0.8) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Path
ne: मार्ग

en: All
ne: सबै

en: Ignore
ne: वास्ता नगरनु

en: New
ne: नयाँ

en: Hits
ne: हिट्स
