smart 404 (1.0.8) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Administration
nl: Beheer

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Path
nl: Pad

en: All
nl: Alle

en: Ignored
nl: Genegeerd

en: Ignore
nl: Negeren

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Bot
nl: Robot

en: New
nl: Nieuwe

en: Skip
nl: Overslaan

en: Delete selected
nl: Verwijder geselecteerde

en: Apply filters
nl: Filters toepassen

en: Resolved
nl: Opgelost

en: Referer
nl: Verwijzing

en: Last seen
nl: Laatst gezien

en: Redirect type
nl: Omleidingstype

en: Integrations
nl: Integraties
