smart 404 (1.0.8) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Path
nn: Sti

en: All
nn: Alle

en: Filters
nn: Filter
