smart 404 (1.0.8) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Administration
oc: Administracion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Path
oc: Camin

en: All
oc: Tot

en: Ignored
oc: Ignorat

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Filters
oc: Filtres

en: New
oc: Novèl

en: Hits
oc: Accès
