smart 404 (1.0.8) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: Path
ps: يونلور

en: All
ps: ټول

en: Ignore
ps: ناګارل

en: Filters
ps: چاڼونه

en: New
ps: نوی
