smart 404 (1.0.8) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Administration
pt: Administração

en: Logging
pt: Registos

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Settings
pt: Definições

en: All
pt: Todos

en: Ignored
pt: Ignorado

en: Ignore
pt: Ignorar

en: Redirect
pt: Redirecionamento

en: Filters
pt: Filtros

en: New
pt: Novo

en: Hits
pt: Exibições

en: Delete selected
pt: Excluir seleccionados

en: Apply filters
pt: Aplicar filtros

en: Referer
pt: Referenciador
