smart 404 (1.0.8) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: All
se: Buot

en: Hits
se: Bohtosat
