smart 404 (1.0.8) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Administration
sk: Administrácia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Path
sk: Cesta

en: All
sk: Všetky

en: Ignored
sk: Ignorovaný

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Filters
sk: Filtre

en: Hits
sk: Zobrazenia
