smart 404 (1.0.8) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Administration
tr: Yönetim

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Path
tr: Yol

en: All
tr: Tümü

en: Ignored
tr: Yok sayılan

en: Ignore
tr: Yoksay

en: Redirect
tr: Yönlendir

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: New
tr: Yeni

en: Hits
tr: Ziyaretler

en: Skip
tr: Atla

en: Referers
tr: Yöneltenler

en: Delete selected
tr: Seçileni sil

en: Apply filters
tr: Filtreleri uygula

en: Referer
tr: Yönlendiren

en: Last seen
tr: Son ziyaret
