smart 404 (1.0.9) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Path
am: ዱካ

en: Ignore
am: ችላ በል

en: Filters
am: ማጣሪያዎች
