smart 404 (1.0.9) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Administration
hr: Administracija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Path
hr: Putanja

en: All
hr: Svi

en: Ignore
hr: Ignoriraj

en: Filters
hr: Prečistači

en: Hits
hr: Posjete
