smart 404 (1.0.9) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Logging
hu: Naplózás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Path
hu: Útvonal

en: All
hu: Mind

en: Ignored
hu: Mellőzve

en: Ignore
hu: Mellőz

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Filters
hu: Szűrők

en: New
hu: Új

en: Hits
hu: Találatok

en: Skip
hu: Kihagy

en: Referers
hu: Hivatkozók

en: First seen
hu: Első megtekintés

en: Delete selected
hu: Kiválasztott törlése

en: Apply filters
hu: Szűrők alkalmazása

en: Resolved
hu: Feloldva

en: Referer
hu: Hivatkozó

en: Last seen
hu: Itt volt

en: Redirect type
hu: Átirányítás típusa

en: Integrations
hu: Integrációk
