smart 404 (1.0.9) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Path
ka: გზა

en: All
ka: ყველა

en: Filters
ka: ფილტრები

en: New
ka: ახალი
