smart 404 (1.0.9) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Administration
lt: Administravimas

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Path
lt: Kelias

en: All
lt: Visi

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Filters
lt: Filtrai

en: New
lt: Naujas

en: Hits
lt: Skaityta

en: Apply filters
lt: Pritaikyti filtrus
