smart 404 (1.0.9) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Path
lv: Ceļš

en: All
lv: Visi

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Filters
lv: Filtri

en: Bot
lv: Bots

en: New
lv: Jauns

en: Hits
lv: Trāpījumi

en: Skip
lv: Izlaist
