smart 404 (1.0.9) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
