smart 404 (1.0.9) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Path
sl: Pot

en: All
sl: Vsi

en: Filters
sl: Filtri

en: Hits
sl: Zadetki
