smart 404 (1.0.9) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: العمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Administration
ar: الإدارة

en: Logging
ar: تسجيل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Path
ar: المسار

en: All
ar: الكل

en: Ignore
ar: تجاهل

en: Filters
ar: المرشحات

en: New
ar: جديد

en: Hits
ar: الطلبات

en: Apply filters
ar: عمل تصفية

en: Referer
ar: المُحيل
