smart 404 (1.0.9) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Administration
be: Кіраванне

en: Logging
be: Уваходжу

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Path
be: Сцежка

en: All
be: Усе

en: Ignore
be: Ігнараваць

en: Filters
be: Фільтры

en: Hits
be: Хіты
