smart 404 (1.0.9) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Status
br: Statud

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: Ignore
br: Dianaout
