smart 404 (1.0.9) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Administration
ca: Administració

en: Logging
ca: Registre

en: Yes
ca: Sí

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Path
ca: Camí

en: All
ca: Tot

en: Ignored
ca: Ignorada

en: Ignore
ca: Ignora

en: Filters
ca: Filtres

en: New
ca: Nou

en: Hits
ca: Accessos

en: Apply filters
ca: Aplica els filtres

en: Referer
ca: Referència

en: Redirect type
ca: Tipus de redirecció
