smart 404 (1.0.9) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Administration
cs: Administrace

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Settings
cs: Nastavení

en: Path
cs: Cesta

en: All
cs: Vše

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Filters
cs: Filtry

en: New
cs: Nové

en: Hits
cs: Zobrazení

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Apply filters
cs: Použít filtry

en: Referer
cs: Odkazující stránka

en: Last seen
cs: Naposledy viděn

en: Redirect type
cs: Typ přesměrování
