smart 404 (1.0.9) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Administration
et: Haldus

en: Logging
et: Logimine

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Path
et: Tee

en: All
et: Kõik

en: Ignored
et: Eiratud

en: Ignore
et: Eira

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Filters
et: Filtrid

en: New
et: Uus

en: Hits
et: Tabamused

en: Apply filters
et: Rakenda filtrid

en: Referer
et: Viitaja
