smart 404 (1.0.9) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Administration
fa: مدیریت

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Path
fa: مسیر

en: All
fa: همه

en: Ignore
fa: چشم پوشی

en: Filters
fa: فیلترها

en: New
fa: جدید

en: Hits
fa: بازدیدها

en: Last seen
fa: آخرین ورود
