smart 404 (1.0.9) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Logging
fr: Journalisation

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Settings
fr: Paramètres

en: Path
fr: Chemin

en: All
fr: Tout

en: Ignored
fr: Ignoré

en: Ignore
fr: Ignorer

en: Redirect
fr: Rediriger

en: Filters
fr: Filtres

en: New
fr: Nouveau

en: Hits
fr: Accès

en: Skip
fr: Passer

en: Referers
fr: Référents

en: First seen
fr: Première occurence

en: Delete selected
fr: Supprimer sélectionnés

en: Apply filters
fr: Appliquer les filtres

en: Resolved
fr: Résolu

en: Referer
fr: Référent

en: Last seen
fr: Dernière visite

en: Redirect type
fr: Type de redirection

en: Integrations
fr: Intégrations
