smart 404 (1.0.9) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batal

en: Administration
id: Administrasi

en: Logging
id: Pengelogan

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Settings
id: Pengaturan

en: Path
id: Jalur

en: All
id: Semua

en: Ignore
id: Abaikan

en: Redirect
id: Pengalihan

en: Filters
id: Filter

en: New
id: Baru

en: Apply filters
id: Terapkan filters

en: Last seen
id: Terakhir dilihat
