smart 404 (1.0.9) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Logging
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸುತ್ತಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Ignored
kn: ಕಡತಗಳನ್ನು ಅಲಕ್ಷಿಸು:

en: Ignore
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸು

en: Redirect
kn: ಮರುನಿರ್ದೇಶನ

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Bot
kn: ಬಾಟ್

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Skip
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸಿ
