smart 404 (1.0.9) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Administration
os: Разамынад

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Path
os: Фæндаг
