smart 404 (1.0.9) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Administration
pl: Administracja

en: Logging
pl: Logowanie

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Path
pl: Ścieżka

en: All
pl: Wszystko

en: Ignored
pl: Ignorowany

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Filters
pl: Filtry

en: New
pl: Nowy

en: Hits
pl: Odsłon

en: Skip
pl: Pomiń

en: Delete selected
pl: Usuń zaznaczone

en: Apply filters
pl: Zastosuj filtry

en: Referer
pl: Odwołujący

en: Last seen
pl: Ostatnio był(a)

en: Redirect type
pl: Typ przekierowania
