smart 404 (1.0.9) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Administration
ru: Администрирование

en: Logging
ru: Журналирование

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: Path
ru: Путь

en: All
ru: Все

en: Ignored
ru: Проигнорировано

en: Ignore
ru: Игнорировать

en: Redirect
ru: Переадресация

en: Filters
ru: Фильтры

en: New
ru: Новое

en: Hits
ru: Переходы

en: Skip
ru: Пропустить

en: Referers
ru: Рефереры

en: First seen
ru: Первое упоминание

en: Delete selected
ru: Удалить выбранные

en: Apply filters
ru: Применить фильтры

en: Referer
ru: Источник

en: Last seen
ru: Последнее посещение

en: Redirect type
ru: Тип перенаправления
