smart 404 (1.0.9) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Administration
sq: Administrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Path
sq: Pozicioni

en: All
sq: Të gjitha

en: Filters
sq: Filtrat

en: Hits
sq: Vizita
