Smart Content (3.0.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Block
ta: கட்டம்
