Smart Content (3.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Language
mn: Хэл

en: Number
mn: Дугаар

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Block
mn: Хавтан

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Browser
mn: Хөтөч

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
