Smart Content (3.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Remove
sq: Hiq

en: Language
sq: Gjuha

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Block
sq: Bllokuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Browser
sq: Shfletuesi
