Smart Content (3.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Group
mr: समुह

en: Remove
mr: काढा

en: Language
mr: भाषा

en: Number
mr: अंक

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: True
mr: सत्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Block
mr: भाग

en: Conditions
mr: अटी

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Negate
mr: रद्द

en: Boolean
mr: बूलीय
