Smart Content (3.0.0-rc1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Block
bn: ব্লক

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Browser
bn: ব্রাউজার

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
