Smart Content (3.1.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Group
af: Groep

en: Remove
af: Verwyder

en: Language
af: Taal

en: Number
af: Getal

en: Weight
af: Gewig

en: Default
af: Verstek

en: Block
af: Blok

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Blocks
af: Blokke
