Smart Content (3.1.0) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: True
kn: ನಿಜ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Operating System
kn: ಕಾರ್ಯ ವ್ಯವಸ್ಥೆ

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Operator
kn: ಕಾರ್ಯನಿರ್ವಾಹಕ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Common
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Boolean
kn: ಬೂಲಿಯನ್

en: Broken
kn: ತುಂಡಾದ
