Smart Content (3.1.0) - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Group
nl: Groep

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Language
nl: Taal

en: Number
nl: Getal

en: Weight
nl: Gewicht

en: True
nl: Waar

en: Default
nl: Standaard

en: Block
nl: Blok

en: Is default
nl: Is standaard

en: Contains
nl: Bevat

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Equals
nl: Is gelijk aan

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Key
nl: Sleutel

en: Add Block
nl: Blok toevoegen

en: equals
nl: is gelijk aan

en: Negate
nl: Voorwaarde omkeren

en: Select
nl: Selecteren

en: Common
nl: Algemeen

en: Condition type
nl: Toestandtype

en: Blocks
nl: Blokken

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: If
nl: Als

en: Starts with
nl: Begint met

en: Broken
nl: Defect

en: Block Type
nl: Bloktype

en: Reactions
nl: Reacties

en: Remove block
nl: Blok verwijderen

en: Is empty
nl: Is leeg

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: Add Condition
nl: Voorwaarde toevoegen
