Smart Content (3.1.0) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Group
ro: Grup

en: Remove
ro: Elimină

en: Language
ro: Limba

en: Number
ro: Număr

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: True
ro: Adevărat

en: Default
ro: Implicit

en: Block
ro: Bloc

en: Is default
ro: E implicit

en: Contains
ro: Conține

en: Conditions
ro: Condiții

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: Configuration
ro: Configurație

en: Equals
ro: Egal

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Key
ro: Cheie

en: Token
ro: Simbol

en: Add Block
ro: Adaugă Bloc

en: equals
ro: egal

en: Negate
ro: Neagă

en: Select
ro: Alege

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Starts with
ro: Începe cu

en: Broken
ro: Deteriorare

en: Remove block
ro: Eliminați blocul
