Smart Content (3.0.0) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Group
te: సమూహం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Language
te: భాష

en: Number
te: సంఖ్య

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: True
te: సత్యం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Browser
te: విహారిణి

en: Select
te: ఎంచుకోండి
