Smart Content (3.0.0) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Group
ur: گروپ

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Language
ur: زبان

en: Number
ur: نمبر

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: True
ur: صحیح

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Block
ur: بلاک

en: Contains
ur: پر مشتمل

en: Negate
ur: نفی

en: Blocks
ur: بلاکس

en: Boolean
ur: بولین
