Smart Content (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: ID
th: ไอดี

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: Select
th: เลือก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Boolean
th: บูลีน
