Smart Content (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Number
mn: Дугаар

en: Weight
mn: Жин

en: Block
mn: Хавтан

en: Browser
mn: Хөтөч
