Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Region
el: Περιοχή

en: City
el: Πόλη

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: Country code
el: Κωδικός χώρας
