Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Region
is: Svæði

en: City
is: Borg

en: Postal code
is: Póstnúmer

en: Timezone
is: Tímabelti

en: Organization
is: Stofnun

en: Country code
is: Landnúmer
