Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Region
ja: リージョン

en: City
ja: 市区町村

en: Postal code
ja: 郵便番号

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: Timezone
ja: タイムゾーン

en: Organization
ja: 会社

en: Host name
ja: ホスト名

en: Country code
ja: 国コード

en: Country name
ja: 国名
