Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Region
ru: Область

en: City
ru: Город

en: Postal code
ru: Почтовый индекс

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Timezone
ru: Часовой пояс

en: Organization
ru: Организация

en: Host name
ru: Имя хоста

en: Country code
ru: Код страны

en: Country name
ru: Название страны
