Smart Content IPInfo (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Region
tr: Bölge

en: City
tr: Şehir

en: Postal code
tr: Posta kodu

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: Timezone
tr: Saat dilimi

en: Host name
tr: Sunucu adı

en: Country code
tr: Ülke kodu

en: Country name
tr: Ülke adı
